Асоціація продюсерів України | About
161
page-template-default,page,page-id-161,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
a

Про нас

Асоціація продюсерів України була заснована в 2006 році. Установчі збори проходили за підтримки Міністерства культури України та голови державної служби кінематографії Ганни Чміль. Це була перша продюсерська організація, яка зараз об’єднує в своїх рядах незалежних продюсерів кіно і телефільмів України. Ініціатором створення асоціації виступив продюсер Дмитро Колесников. Першим головою організації було обрано продюсера Олексія Сєркова.

 

За час свого становлення організація пройшла шлях від класичної моделі профспілкового об’єднання до організації, що здійснює монетизацію прав продюсерів і кіностудій в сучасних умовах глобального цифрового поширення аудіовізуального контенту.

 

Саме фактор глобалізації ринків поширення сприяв переформатуванню діяльності організації і з цією метою була заснована організація колективного управління правами АРМА УКРАЇНА (ARMA UKRAINE).

 

На сьогоднішній день ми представляємо інтереси в області збору та виплат роялті за використання аудіовізуального контенту не тільки продюсерам і кіностудіям, а й авторам українських фільмів. Це єдиний на території СНД приклад, коли в питанні отримання доходу від використання прав на фільми об’єдналися автори і продюсери. Це наше досягнення і перший серйозний крок до побудови цілісної моделі монетизації українського контенту не тільки на території України а й на світових ринках.

 

Крім національних прав кіностудій України Кіностудії ім. О.Довженка, Української студії хронікально-документальних фільмів, Укранімафільму і прав авторів національних фільмів, ми представляємо інтереси світових виробників

 

Більш детальну інформацію можна прочитати в розділі Права.

 

Наша організація домоглася права проводити відбір фільмів на здобуття премії Оскар суб’єктами ринку кіновиробництва України і заснувала Оскарівський комітет України. Такої домовленості було досягнуто між Міністерством культури України та Держкіно в 2012 році.

 

У 2016 році було проведене переформатування правил відбору фільмів від України на здобуття премії Оскар від України. Детальніше можна ознайомитися в розділі Оскар.

 

Зараз АПУ проходить черговий етап свого розвитку і змін. Новим головою організації було обрано продюсера Володимира Філіппова. Про оновлений склад правління можна прочитати в розділі Правління.

 

У майбутньому організація планує розвивати свою діяльність через управління правами продюсерів і їх монетизацію оптимізуючи індивідуальне членство.

 

Також ми створили в 2016 році Українську Аудіовізуальну Фундацію, про яку можна прочитати в розділі Фонд.

 

Крій того, ми є членами організації ФІАПФ, яка являється єдиною в світі організацією кіно- і телепродюсерів http://www.fiapf.org/members.asp

Наші контакти

Щоб сконтактувати з нами, скористайтесь ел. поштою або соціальною мережею

info@producer.com.ua