Асоціація продюсерів України | Благодійна організація «українська аудіовізуальна фундація»
1465
page-template-default,page,page-id-1465,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “УКРАЇНСЬКА АУДІОВІЗУАЛЬНА ФУНДАЦІЯ”

 

Візія компанії:
Розвиток Українського культурного продукту та збереження культурної спадщини України як частки інтернаціональної аудіовізуальної галузі.

 

Місія компанії:
Здійснення благодійної діяльності, а саме розробка проектів і програм в галузі вітчизняної кінематографії та пошуки джерел фінансування їх реалізації:

 

  • організаційна та фінансова підтримка продюсерів і прокатників національних фільмів, та їх ко-продакшен партнерів.
  • організаційна та фінансова підтримка творчих особистостей та талантів  (сценаристи, режисері, актори и т.д.);

 

Заснування за участю меценатів, інших благодійних організацій чи спільно з іншими фондами спеціалізованих фондів та програм для здійснення благодійної діяльності.  Контролинг подальшої діяльності спеціалізованих фондів та програм в заснуванні і номінації премій і стипендій, грантів тощо;

Здійснення зовнішньоекономічної діяльності в галузі Фондрайзінгу на користь  заснованих спеціалізованих фондів та програм. Розвиток культури та практичного досвіду отримання міжнародних грантів в аудіовізуальній галузі для розроблених програм и проектів, спрямованих на розвиток Українського культурного продукту та збереження культурної спадщини України як частки  інтернаціональної аудіовізуальної  галузі.

Долучатися до діяльності некомерційних організацій. Моніторинг національних законодавчих та інших заходів , які мають вплив в розвиток Українського культурного продукту та збереження культурної спадщини України, зокрема в аудіовізуальній сфері та з огляду на протидії піратству, вивчення громадської думки, проведення досліджень та проведення незалежної громадської експертизи проектів.

 

Контактна інформація

03040, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 1
Тел: +380444867559
e-mail: uavf@ukr.net

Керівник ВАЛУЙСКОВ ОЛЕГ СТАНІСЛАВОВИЧ