Асоціація продюсерів України | Ніка Фінч (Вероніка Половко)
1265
page-template-default,page,page-id-1265,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

НІКА ФІНЧ (ВЕРОНІКА ПОЛОВКО)

Визнана український кінопродюсер з Каліфорнії. Вона займається продюсуванням фільмів, рекламних роликів, кліпів та корпоративних проектів. Вона відома за продюсування таких успішних проектів як “Wanna Be Younk” – 7EVER & Sid Wilson Slipknot), “Bad Boy” та “Hey Baby” -Tungevaag & Raaban для Sony Music Entertainment, Crazy Ex – Aelonia (Jake Pitts from Black Veil Bride), соціальний короткометражний фільм “Get Off Screen” та інші.

 

Кар’єра Вероніки в фільм індустрії розпочалась ще в Україні де вона брала участь в різних кіно-проектах як кінопродюсер. У 2015 Ніка переїхала до Сан-Франциско для вивчення англійської мови де в 2016 році вона заснувала агентство в розважальній індустрії ART LAB AGENCY, яке співпрацює з видатними режисерами, кінематографами та знаменитостями в кіноиндрустрії. Ніка також є співзасновником Younk – першого ком’юніті лейблу, заснованого на блокчейн технології, і є продюсером відеокліпів для компанії.
Її активна діяльність розповсюджується не лише на музику та короткі відеоролики. Вона прагне привернути увагу людей до гострих проблем сучасного суспільства та бере участь у створенні соціальної реклами.

На даний момент Ніка – професіонал, з яким хочуть співпрацювати. Вона надає послуги консультування з питань бюджету, інвестування та просування проектів, її часто запрошують у різноманітні проекти як незалежного експерта, який може надати об’єктивну думку з різних питань.

 

Офіційний вебсайт www.nikafinch.com

IMDb сторінка https://pro.imdb.com/name/nm10348610

Освіта:

 

Бакалавр з ділового управління, Київський інститут бізнесу та технологій (2010-2015).

Film Connection School, продюсування фільмів та створення сценарію (2017-2018).

 

Нагороди:

 

2019 – Get Off Screen – “Кращий короткометражний фільм 2019 року” – видана Асоціацією кіноіндустрії України і Асоціацією продюсерів України

2019 – Wanna Be Younk – 7EVER & SID WILSON (Slipknot) – “Кращий відеокліп” видана Top Short Film Festival

2019 – Wanna Be Younk – 7EVER & SID WILSON (Slipknot) – “Wanna Be Younk – 7EVER & SID WILSON (Slipknot) – “Кращий відеокліп” видана Feel The Reel International Film Festival

2018 – 7EVER & SID WILSON (Slipknot) – Wanna Be Younk -“Кращий міжнародний відеокліп” – видана Асоціацією продюсерів України і Асоціацією менеджменту і аудіовізуальних прав.

2017 – “Почесна нагорода за особисте досягнення”- видана Асоціацією кіноіндустрії України і Асоціацією продюсерів України.

2014 – “Кращий український відеокліп 2014” – видана Асоціацією продюсерів України.