Асоціація продюсерів України | Євгеній Ножечкін
1100
page-template-default,page,page-id-1100,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Євгеній Ножечкін

Євгеній Ножечкін (Творчий псевдонім Дженсен Ноен) народився 20 квітня 1987 року – український режисер, та оператор-постановник, відомий своїми фільмами “The Perception”, “Gambit”, “Blesscode” та співпрацею з такими артистами, як Jay Z, Bryson Tiller, Khalid, Normani, Maxwell, Duke Dumont, Asking Alexandria, I See Stars та багато інших.

 

Біографія

 

Дженсен Ноен народився в Україні. У 2009 році він зняв свій перший короткометражний фільм “Океани всередині нас”, який виграв 2 нагороди та поклав початок його успішній кар’єрі.

Він почав працювати на ринку СНД, де зняв численні музичні кліпи та рекламні ролики.

У 2014 році Ноен переїхав до Лос-Анджелеса, США, де він продовжує займатися фільмами, рекламними роликами та режисурою музичних кліпів.

У 2016 році він розпочав свою першу велику роботу – художній фільм “The Perception” з номінантами на “Оскар” Еріком Робертсом та Ніком Бейтменом. Очікується, що фільм з’явиться на екрані цього року.

Він також створив власну компанію “Scissor Films LLC” зі своїм партнером Sam Malko, який зараз працює в сфері пост-продакшину для кліпів багатьох відомих артистів, таких як Ariana Grande, Busta Rhymes, Lil Uzi, Future, The Weekend та багато інших.

 

Музичні кліпи

 

Дженсен Ноен зняв численні музичні кліпи для відчизняних артистів. Під час роботи в Україні Ноен отримав пропозицію зняти відео для виконавців таких відомих лейблів, як “RCA”, “Virgin”, “Roadrunner Records”, “Atlantic Records”, “Sumerian Records”, “Rise Records” та багато інших.

Пізніше він відзняв кліпи для багатьох відомих американських музикантів, серед яких: Jay Z, Bryson Tiller, Khalid, Maxwell, Duke Dumont, Asking Alexandria, I see stars, Crown the Empire та багато інших.

Протягом цього часу Ноен також зняв рекламні ролики для різних брендів, таких як Sony, Nike, Beats Electronics.

 

Створення фільму

 

Перший короткий фільм Ноена “Океани всередині нас” був знятий в 2009 році, де розповідається про людину, яка намагається вийти з пастки своєї повсякденної рутини.
У 2013 році він зняв ще один короткометражний фільм “Blesscode”.

У США Ноен продовжує зйомки короткометражних фільмів. У 2016 році виходить його короткометражний фільм “Observer”. За словами самого режисера, фільм став тонкою ниткою між його захопленням музичними кліпами та фільмами.

Наступний короткометражний фільм «Гамбіт» (2017), в головній ролі Нік Бейтмен, став вірусним і отримав міліони переглядів та багато відгуків.

Ще одна робота, яка інтенсивно обговорювалася, – “Versus” – суперечливий вияв проти ксенофобії та упереджень, в якій він приймав участь як оператор-постановник у співпраці з Bush & Renz. Цей короткометражний фільм був підтриманий Sankofa і розміщений на головній сторінці великого американського музичного порталу Tidal.

У 2016 році Дженсен Ноен розпочав свою першу велику роботу – художній фільм “Це Сприйняття” з номінантами на “Оскар” Еріком Робертсом та Ніком Бейтменом. Очікується, що фільм з’явиться на екрані цього року.

 

Нагороди

 

2010 – “Океани всередині нас”
2016 – кращий музичний кліп року за версією Alternative Press Music Awards (I See Stars – Calm Snow)

 

Фільмографія

 

2010 – “Океани всередині нас”
2013 – “Blesscode”
2016 – “Observer”
2016 – “Decisions”
2017 – “Gambit”
2018 – “The Perception”