Асоціація продюсерів України | Партнерські організації
228
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-228,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “УКРАЇНСЬКА АУДІОВІЗУАЛЬНА ФУНДАЦІЯ”

 

Візія компанії:
Розвиток Українського культурного продукту та збереження культурної спадщини України як частки інтернаціональної аудіовізуальної галузі.

 

Місія компанії:
Здійснення благодійної діяльності, а саме розробка проектів і програм в галузі вітчизняної кінематографії та пошуки джерел фінансування їх реалізації:

 

 • організаційна та фінансова підтримка продюсерів і прокатників національних фільмів, та їх ко-продакшен партнерів.
 • організаційна та фінансова підтримка творчих особистостей та талантів  (сценаристи, режисері, актори и т.д.);

 

Заснування за участю меценатів, інших благодійних організацій чи спільно з іншими фондами спеціалізованих фондів та програм для здійснення благодійної діяльності.  Контролинг подальшої діяльності спеціалізованих фондів та програм в заснуванні і номінації премій і стипендій, грантів тощо;

Здійснення зовнішньоекономічної діяльності в галузі Фондрайзінгу на користь  заснованих спеціалізованих фондів та програм. Розвиток культури та практичного досвіду отримання міжнародних грантів в аудіовізуальній галузі для розроблених програм и проектів, спрямованих на розвиток Українського культурного продукту та збереження культурної спадщини України як частки  інтернаціональної аудіовізуальної  галузі.

Долучатися до діяльності некомерційних організацій. Моніторинг національних законодавчих та інших заходів , які мають вплив в розвиток Українського культурного продукту та збереження культурної спадщини України, зокрема в аудіовізуальній сфері та з огляду на протидії піратству, вивчення громадської думки, проведення досліджень та проведення незалежної громадської експертизи проектів.

 

Контактна інформація

03040, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 1
Тел: +380444867559
e-mail: uavf@ukr.net

Керівник ВАЛУЙСКОВ ОЛЕГ СТАНІСЛАВОВИЧ

Інформація про Асоціацію з управління аудіовізуальними правами “АРМА-Україна”

 

Спілка об’єднань громадян «Асоціація з управління аудіовізуальними правами «АРМА-Україна» (Київ, Україна) має статус організації з колективного управління правами і пропонує суб’єктам господарювання, зокрема, провайдерам програмної послуги (операторам кабельного телебачення), IPTV провайдерам, Інтернет-провайдерам, VOD і ОТТ провайдерам, готелям, закладам громадського харчування та іншим суб’єктам режим “єдиного вікна” у використанні об’єктів авторського і суміжного права в аудіовізуальній сфері під час здійснення їх комерційної діяльності, а також надає доступ до всієї інформації щодо розподілу отриманої винагороди серед правовласників.

 

Сфера діяльності Асоціації «АРМА-Україна»: представництво інтересів право власників в аудіовізуальній сфері, а також управління на колективній основі майновими правами суб’єктів авторських і суміжних прав в сфері використання і ретрансляції аудіовізуальних творів, інших об’єктів права в аудіовізуальній сфері, що розміщуються та розповсюджуються в будь-якій формі (також і в електронно-цифровій), в тому числі на телевізійних каналах, у телекомунікаційних, кабельних та інформаційних мережах, в закладах громадського харчування та готелях, а також в сфері збору та розподілу зборів за приватне копіювання аудіовізуальних творів.

 

АРМА-Україна» була створена 02 вересня 2011 року. Статут зареєстровано Державною реєстраційною службою України згідно із Наказом від 20.10.2011р. № 408, отримано Свідоцтво № 3651.

 

Свідоцтво Державної служби інтелектуальної власності України про облік організацій колективного управління № 20/2012 від 26.04.2012р.

Засновниками Асоціації «АРМА-Україна» є:

 

 • Асоціація продюсерів України;
 • Коаліція виконавців і продюсерів України;
 • Ліга Аудіовізуальних Правовласників,

 

які представляють інтереси українських продюсерів та авторів на теле-, кіно-, відеофільми, документальні фільми, музичні кліпи та відомих компаній в музичній індустрії — Лавіна Мюзик, Мама Мюзик, Лавіна Паблішинг й ін.

Членами Асоціації «АРМА-Україна» є:
1. Всеукраїнська громадська організація “Сінема”, яка є організацією колективного управління в аудіовізуальній сфері і представляє авторів, членів Національної спілки кінематографістів України (свідоцтво Державного департаменту інтелектуальної власності № 15/2010 від 13.05.2010р.).
2. Всеукраїнське Агентство Авторських Прав (ВААП), яке являється організацією колективного управління і представляє інтереси рекордингових і мультимедійних компаній з питань захисту та управління авторськими правами і об’єктами інтелектуальної власності. 

Асоціація «АРМА-Україна» представляє інтереси найбільшої кількості правовласників (продюсерів) та співпрацює із іншими організаціями колективного управління суб’єктів авторських і суміжних прав, що діють в аудіовізуальній сфері і працюють відповідно до положень законів про авторське право та суміжні права, Бернської конвенції про захист літературних і художніх творів, положень європейської Директиви щодо кабельного та супутникового телебачення. Так, зокрема, «АРМА-Україна» представляє інтереси та здійснює управління правами:

ТОВ «УМИГ МЬЮЗІК»
ДП «Українська кіностудія анімаційних фільмів»
ДП «Українська студія хронікально-документальних фільмів»
ТОВ «Українська група з управління прав»
Broadcasting Shield Ltd
ТОВ «Маша і Мєдвєдь»
ТОВ «Інсайдмедіа продюсерський центр»
ПП «Рекламне агенство «Три Товстуни»
ТОВ «Ей Пі Джі Продакшн»

<

Назва, місцезнаходження та телефон постійно діючого виконавчого органу організації: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, оф. 11, 7-1 поверх, Тел.  +380 44 361 16 95. Веб-сайт: http://arma-ua.org/

Органи управління

 

Генеральна Ассамблея:

 

 • Асоціація продюсерів України;
 • Коаліція виконавців і продюсерів України;
 • Ліга аудіовізуальних правовласників;
 • Всеукраїнська громадська організація „Сінема”
 • Всеукраїнське агентство авторських прав (ВААП)

 

 

Правління:

 

 • Колесников Дмитро – голова Правління Асоціації “АРМА-Україна”
 • Шевцов Олег – виконавчий директор Ліги аудіовізуальних правовласників
 • Сєрков Олексій – президент Асоціації продюсерів України
 • Масліков Денис – генеральний директор Асоціації продюсерів України
 • Рома Ігор – Ліга аудіовізуальних правовласників
 • Гандзюк Юрій – голова Всеукраїнського агентства авторських прав (ВААП)
 • Володимир Гронський – директор Всеукраїнської громадської організації  «СІНЕМА»

 

 

Виконавчий директор Асоціації “АРМА-Україна”: Семешко Роман Олексійович